Dětský den s klokanem

Bohemians 1905 pro děti Antonín Panenka v Grafiti show Nová sestava Áčka 100 permanentek fanouškům Dobronožky Káva New York a žáci

Dětský den s klokanem

Potkat se s Antonínem Panenkou – tak to je vždycky takový pohodový svátek. Naposledy jsme ho vezli na osmimístné čtyřkolce po českobudějovickém výstavišti. A teď jsme se s ním, coby prezidentem Bohemians 1905, potkali na Dětském dnu s klokanem. Bohemka si svých fandů váží a to platí i u těch nejmenších. Dětský den s kokanem byl velkorysý, barevný [byť zeleno-bílý], zábavný a hlavně pohodový. Přijet do Prahy před SynotTip arénu nelenilo ani několik desítek fanoušků, kteří vyhráli v soutěži s deníkem Sport permanentky na sezónu 2011– 2012.

Na dětském dnu byla zároveň představena nová sestava A mužstva a trenér spolu s marketingovým ředitelem a tiskovým mluvčím představil strategii pro novou sezónu. Byl také zahájen prodej permanentek. Pan prezident také podepsal „dobronožku“, což je maňásek a zároveň sympatický počin Kofoly, vytvořený pro dobročinné účely. Stejné poslání měl i prodej vynikající italské kávy New York, kterou znali všichni italští emigranti v Americe. Výtěžek z prodeje káviček na dětském dni byl věnován na podporu žáků Bohemians.

Zelenobílými pruhy se to tam jen hemžilo, ale tatínkům se nejvíc líbily ty namalované na dresu slečny, která měla pruhované poprsí od mistra karikatury i malby Vládi Valenty. Nechyběla ani klokaní zmrzlina, dětská výtvarná soutěž se společností Barvy a laky, fotbalové soutěže, animátoři a taneční soutěž, fotografování s klokanem a autogramiáda Antonína Panenky. Ovšem největší hádankou a zároveň atrakcí bylo bezesporu Grafiti show, ze kterého se na poslední chvíli vyklubal jeho portrét! Prostě, potkat se s Antonínem Panenkou na Dětském dnu s klokanem bylo opět příjemné a pohodové. A nejen pro děti!

Dětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanemDětský den s klokanem