Nýřany opening

Ráj autoservisů Největší sklad ve střední a východní Evropě Skladová plocha 32 000 m2 Děda Mládek a October fest

Trost
Tak jsme si střihli a vyšly nůžky! V rukou je drželi představitelé společnosti TROST AUTO SERVICE TECHNIK a slavnostně tím zahájili provoz největšího skladu svého druhu ve střední a východní Evropě. Pánové Hans Lorenz – generální ředitel pro ČR a SR, Michael Pietsch – ředitel Centrálního skladu Trost Nýřany a Lukáš Ondráček – country manager pro ČR měli bezesporu důvod ke spokojenosti. Všech 150 000 druhů zboží bylo na svých 204 000 úložných místech, všechno klapalo a hosty čekal příjemný program. V rámci Trost road show si mohli prohlédnout vybavení autoservisů, ukázky zařízení některých z mnoha partnerů, vytvořit na místě výhodnou objednávku nebo si prohlédnout sklad. O exkurze byl obrovský zájem – první prohlídka, určená novinářům, začala v době oběda, poslední končila v době, kdy už byl v plném proudu koncert a zábava ve stanu s občerstvením. To bylo připraveno ve stylu October festu, takže nechyběly tradiční dobrůtky jako bavorská sekaná, bílé „wursty“, tradiční bramborový salát nebo vynikající knedlo-vepřo-zelo. No a kdo jiný by měl na takové akci na Plzeňsku zahrát, než Děda Mládek Ilegal Band?!!

Ještě někoilk informací o společnosti TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o. Je členem skupiny TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE se sídlem ve Stuttgartu, která je s ročním obratem 770 milionů EUR leader evropského trhu v poskytování služeb pro autoservisy. Společnost nabízí náhradní díly originální kvality na osobní, užitkové i nákladní automobily, nářadí, diagnostiku, vybavení dílen a servisů. V rámci programu podpory autoservisů, tzv. konceptů, pod obchodními značkami AutoFit, AutoGo, AutoAuto a AutoNetto společnost nabízí komplexní péči: vybavení servisu, specializovaná školení, technickou podporu – hotline a investiční programy.

A tak byla oranžová stuha tohoto nadnárodního projektu přestřižena. Otevřela tak symbolicky všech 25 bran, ve kterých je 220 zaměstnanců připraveno plnit i ta nejnáročnější přání profesionálů. Moderování takové akce bylo pro nás radostí, stejně jako mnohá setkání s lidmi z této oblasti. Takže kámen, papír, nůžky!
Foto: archiv Trost, info: www.trost.com

TrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrostTrost